İngiltere’de Bir Market Çalışanına Esrarengiz Bir Şırınga Batırıldı

Bir market çalışanına, alış-veriş yapan şüpheli bir müşteriyi takip ederken, deri altına işleyen(hypodermic) bir şırınga batırıldı. Olaydan sonra polis, konuyla ilgili araştırma başlattı.

Olay ingiltere'nin en büyük süpermarket zincirlerinden Tesco'nun, Portsmouth şehrinin Londra Caddesi'nde bulanan şubesinde, 25 yaşındaki bir market çalışanının, raflardan birşeyler çaldığını düşündüğü birinin, yanına yaklaşmasıyla meydana geldi.

Polisin verdiği bilgiye göre, çalışanın şüpheliye tekrardan marketin içine geri dönmesi konusunda uyarıda bulunduğu sırada itişmeler yaşandı ve iki kişi birlikte yere düştü.

Bunun ardından şüpheli, bir iğne hazırladı ve market çalışanının eline batırdı ve ardından hızla kırmızı bir bisiklete binerek kaçtı. Daha sonra eline iğne batırılan genç çalışan, St. Mary's hastanesine götürülerek bazı testlere tabi tutuldu.

Hampshire Polisi'nden dedektif Pete Bambury, bu tarz bir olayın nadiren gerçekleştiğini ancak gündüz gözü otobüs güzergahı üzerinde bulunan böyle işlek bir yerde, bu olayın meydana gelmiş olmasının kaygı verici olduğunu bildirdi.

Bu arada polis, markette bulunan kişilerden şüpheli hakkında eşgalini çıkartabilecekleri bilgiler istedi.

Ayrıntılı bilgi