Belediye Atölyesinde Yangın: 1 Yaralı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin garajındaki araç bakım atölyesinde elektrik kontağından çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Yangında bir işçi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Marmaris’te Çatı Çöktü: 1 Ölü, 1 Yaralı

Muğla’nın Marmaris İlçesi İçmeler Mahallesi’ndeki, daha önce kaçak olduğu için belediye tarafından duvarları yıkılan kaferyada temizlik çalışması yapılırken, yıkılmadan bırakılan çatı çöktü, enkaz altında kalarak yaralanan 2 kişiden 1’i hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

Tavuk Yüklü TIR Devrildi: 1 Ölü

Denizli’nin Çal İlçesi’nde, virajı alamayarak devrilen tavuk yüklü TIR’ın 44 yaşındaki şoförü, yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

19 Yaşındaki İnşaat İşçisi, Kalp Krizinden Öldü

Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde 19 yaşındaki işçi çalıştığı inşaatta kalp krizi geçirerek öldü.

Ayrıntılı bilgi

İstanbul’da Silikozisten Bir Ölüm Daha

İstanbul’da kot kumlama atölyesinde çalışırken silikozis hastalığına yakalanan 30 yaşındaki işçi, memleketi Bingöl’de hayatını kaybetti.

Ayrıntılı bilgi

Kağıt Fabrikasında Feci Ölüm

Kocaeli’nin Kartepe İlçesi’nde bulunan bir kağıt fabrikasında başörtüsü makineye kapılan 26 yaşındaki işçinin boynu kırıldı. Hastaneye kaldırılan kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ayrıntılı bilgi

Sivas’ta Çatıdan Düşen İşçi Yaşamını Yitirdi

Sivas’ta 45 yaşındaki işçi çalıştığı fabrikanın onarım için çıktığı çatısından düşerek öldü.

Ayrıntılı bilgi

Norveç’te Helikopter Kazası

Norveç’in Bergen kenti yakınlarında düşen helikopterde 15 ile 17 arasında kişinin bulunduğu bildirildi. Arama-kurtarma ekiplerinin cansız bedenlere ulaştığı belirtiliyor. İsveç devlet televizyonu STV’nin haberinde, helikopteriKuzey Denizi’ndeki bir petrol arama merkezine işçi taşıdığı sırada radardan kaybolduğu belirtildi.

Ayrıntılı bilgi

Hafif Ticari Araçla İşçi Servisi Çarpıştı: 1 Ölü, 26 Yaralı

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde hafif ticari araç ile tavuk kesim fabrikasında çalışan işçileri taşıyan minibüs ile çarpıştığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 26 kişi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Manisa’da İki Günde 32 İşçi Zehirlendi

Manisa’nın Ahmetli ilçesinde özel bir firmaya ait serada çalışan 32 kadın işçi, serada kullanıldığı iddia edilen zirai ilaçlardan etkilendi.

Ayrıntılı bilgi