Antalya’da Güvenlik Halatı Kopan İşçi Öldü

Antalya’da, özel bir kreşteki tadilat çalışması sırasında güvenlik halatının kopması nedeniyle 4’üncü kattan merdiven boşluğuna düşen 42 yaşındaki işçi, yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

İzmir’de Fabrikada Patlama: 5 İşçi Yaralı

İzmir’in Aliağa ilçesinde bir demir çelik fabrikasında işçilerin ocakta demir erittiği esnada meydana gelen patlama sonucunda 5 işçi yaralandı.

Samsun’da İnşaat Çöktü: 3 Ölü

Samsun’da garaj inşaatının çökmesi sonucu göçük altında kalan 3 işçi hayatını kaybetti.

Ayrıntılı bilgi

Tekirdağ’da Sondaj Makinesi Altında Kalan İşçi Yaşamını Yitirdi

Çerkezköy-Çorlu yolu üzerinde yatay sondaj çalışmasının yapıldığı yerde taşeron olarak çalışan 47 yaşındaki işçi, sondaj makinesinin devrilmesi sonucu altında kaldı ve hayatını kaybetti.

Ayrıntılı bilgi

Çalışma Ortamı Dergisi 25 Yaşında!

25 yaşına basan Çalışma Ortamı dergimizin 151. sayısı çıktı. Mart-Nisan 2017 sayımızı her zamanki gibi Internet’ten de okuyabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi

Bursa’da Otomobil Temizlik İşçilerinin Arasına Daldı: 1 Ölü, 2 Yaralı

Bursa’da, hafif raylı sistemin beton duvarlarını temizleyen işçilere otomobil çarpması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Çerkezköy’de Patlama ve Kimyasal Alarm

Tekirdağ Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde kimyasal sızıntı alarmı verildi. Boytek isimli fabrikada meydana gelen kimyasal reaksiyon sonucu patlama meydana geldi, 160 kişi hastanelik oldu. Valilik ise “zararlı bir maddeye rastlanmadı” açıklaması yaptı.

Ayrıntılı bilgi

ABD’de Askeri Mermi Fabrikasında Patlama: 1 Ölü, 3 Yaralı

ABD’nin Missouri eyaletinin Independence kentinde bir askeri mermi fabrikasında patlama meydana geldi.Patlamada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

Sitenin Güvenlik Görevlisini Hırsızlar Döverek Öldürdü

İstanbul’da bir sitenin özel güvenlik görevlisi hırsızlara müdahale edince dövülerek öldürüldü.

Tekirdağ’da Plastik Fabrikasında Korkutan Yangın

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Karaağaç Organize Sanayi Bölgesi sınırlarında bulunan bir plastik fabrikasının arka bahçesinde çıkan yangın paniğe neden oldu.

Ayrıntılı bilgi