İşçilere Otomobil Çarptı: 2 Ağır Yaralı

İstanbul Göztepe Köprüsü altında boya yapan 2 işçiye otomobil çarptı. Trafik kazasında yaralanan 2 işçiden birisi kalp masajı ile hayata döndürüldü. Ağır yaralanan 2 işçi hastaneye kaldırıldı.

Ayrıntılı bilgi

Çin’de Gaz Faciası: 7 İşçi Öldü

Çin’deki bir kağıt fabrikasında zehirli gaza maruz kalan 7 işçi hayatını kaybetti.

Ayrıntılı bilgi

Avcılar’da Yangın

İstanbul Avcılar’da temizlik malzemelerinin depolandığı işyerindeki yangın çıktı. Zaman zaman patlamaların yaşandığı yangın mahallede korku yarattı.

Ayrıntılı bilgi

Sivas’ta Tekstil Fabrikasında Yangın

Sivas’ta bir tekstil fabrikasındaki pamuk balyalarının tutuşması sonucu çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Ayrıntılı bilgi

Ambulansa Yol Vermek İsteyen İşçi Servisine TIR Çarptı; Çok Sayıda Yaralı Var

Konya’da kırmızı ışıkta beklerken arkasından gelen ambulansa yol vermek isteyen işçi servisine, TIR’ın çarpması sonucu 16 kişi yaralandı.

Ayrıntılı bilgl

Üzerine Zift Döküldü

Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde asfalt çalışması yapan bir firmanın zift kazanının patlaması sonucu bir işçi ağır yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Krom Madeninde Göçük: 1 Ölü, 1 Ağır Yaralı

Bursa’nın Harmancık İlçesi’nde krom madeni çıkartılan bir maden ocağında göçük meydana geldi. Bir işçinin hayatını kaybettiği göçükten, bir işçi ağır yaralı olarak kurtarıldı.

Ayrıntılı bilgi

Kumkapı’daki Balık Hali’nde Yangın Çıktı

Kumkapı’daki Balık Hali’nde yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Ayrıntılı bilgi

Fabrika Küle Döndü

Elazığ Organize Sanayi Sitesi’nde bulunan ve plastik ürünler üreten fabrikada belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında fabrika kullanılamaz hale geldi.

Ayrıntılı bilgi

Çin Yeni Bir Kimyasal Patlamayla Sarsıldı

Tianjin limanında geçtiğimiz haftalarda meydana gelen dev patlamanın yaralarını sarmaya çalışan Çin, yeni bir patlamayla sarsıldı.

Ayrıntılı bilgi