Gümrük Binasında Yangın

İstanbul’da Halkalı Gümrük Müdürlüğü’ne ait depo binasında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Binanın kullanılamaz hale gelmesine neden olan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Ayrıntılı bilgi

Eskişehir’de Göçük

Eskişehir’de alt yapı çalışmaları sırasında toprak kayması sonucu devrilen kamyonun sürücüsü yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

TPAO Tesislerinde Patlama: 1 Yaralı

Adıyaman’ın Kahta İlçesi’ndeki Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Karakuş tesislerinde gaz sıkışması sonucu meydana gelen patlamada 25 yaşındaki mühendis yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Öğretmene Okul Bahçesinde Dayak

Bursa’da da bir öğretmen tartıştığı bir öğrencinin ailesi tarafından okul bahçesinde dövüldü.

Ayrıntılı bilgi

İşçilerin Patronu İnşaattan Düştü

İstanbul Şişli’de eski likör fabrikasının yerine yapılan inşaatın 12. katından düşen kişi yaşamını yitirdi. Kaza, bir buçuk ay önce 10 işçinin öldüğü inşaatın hemen yanında meydana geldi.

Ayrıntılı bilgi

İzmir’de de Asansör Kazası

İstanbul’da 10 kişinin hayatının kaybettiği asansör faciasından tam 40 gün sonra benzer bir kaza İzmir’de yaşandı. Karşıyaka ilçesinde bir inşaatta asansörün 10′uncu kattan düşmesi sonucu 4 işçi ağır yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Okulda Öğretmene “Sabah Töreni” Dayağı

Türk Eğitim Sen üyeleri, Kartal’da bir ortaokulda yapılan anonstan rahatsız olan bir kişi tarafından dövüldüğü öne sürülen müdür yardımcısına destek için eylem yaptı.

Ayrıntılı bilgi

Maden İşçilerini Taşıyan Kamyonet Devrildi: 4 Ölü

Isparta’nın Eğirdir İlçesi Akpınar Köyü yakınlarında işçileri taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu 4 kişi öldü, 7 kişi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Yağ Fabrikasında Patlama

Tekirdağ’ın Ergene İlçesi’ndeki atık yağ geri dönüşüm fabrikasında kazanın patlaması sonucu çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti.

Ayrıntılı bilgi

İş Cinayetleri Bitmiyor: Bir Taşeron İşçi Daha Hayatını Kaybetti

UŞAK’ın Banaz İlçesi’nde belediye tarafından yürütülen kanalizasyon hattı kazı çalışmalarında göçük meydana geldi. Toprak altında kalan taşeron firma işçisi, kaldırıldığı hastanede öldü.

Ayrıntılı bilgi