Çin’de Ayakkabı Fabrikası Çöktü

Çin’in doğusundaki Zhejiang bölgesinde bir ayakkabı fabrikasının çökmesi sonucu ilk belirlemelere göre 9 işçi hayatını kaybetti.

Ayrıntılı bilgi

İzmir’de Yağ Fabrikasında Yangın: 2 Yaralı

Menderes ilçesinde bir bitkisel yağ rafine fabrikasında yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangın, yaklaşık 5 süren çalışma sonucunda kontrol altına alındı.

Ayrıntılı bilgi

İnşaatın Beton Kalıpları Çöktü: 7 Yaralı

Osmaniye’de bir inşaatta beton dökümü yapılırken kalıplar çöktü. İş kazasında 4’ü Suriye uyruklu 7 işçi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Körfez Köprüsü’nde Korkutan Zehirlenme

Gebze – Orhangazi- İzmir Otoyolu projesinin İzmit Körfezi Geçişi Köprüsü inşaatında kullanılan bir gemide, balans tanklarının bulunduğu bölümde temizlik sırasında gazdan zehirlenen 7 işçi hastaneye kaldırıldı.

Ayrıntılı bilgi

Tarım İşçileri Kaza Yaptı: 28 Yaralı

Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde tarım işçilerini taşıyan kamyonetin lastiğinin patlaması nedeniyle devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 28 kişi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

İzmir’de Havai Fişek Fabrikasında Patlama

İzmir’in Bornova İlçesi Pınarbaşı semtinde havai fişek üretimi yapılan bir fabrikada patlama meydana geldi. Yaralananlar olduğu bilgisi gelirken, itfaiye ekipleri patlama sonrasında çıkan yangına müdahale ediyor.

Ayrıntılı bilgi

Cezaevinde ‘Göçük’

Erzurum”daki Kapalı Cezaevi bahçesinde yapılan atık su kazısında meydana gelen göçükte 1 işçi yaralandı. ‘Cezaevinde göçük’ anonsu, 155 polis imdat, 112 Acil, 110 İtfaiye ve 179 kriz merkezini alarma geçirdi.

Ayrıntılı bilgi

Elyaf Depolarındaki Yangın E-130 Karayolunu Ulaşıma Kapattı

Kocaeli’nin Karamürsel İlçesi’nde Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırtmakta olduğu Kent Meydanı ve Kültür Merkezi inşaat alanındaki depolarda çıkan yangın E-130 karayolunun ulaşıma kapanmasına neden oldu.

Ayrıntılı bilgi

Çanakkale Boğazı’nda Faciaya Ramak Kaldı

Boğazda korkutan kazada, tankerdeki Nafta’nın uçması bekleniyor.

Ayrıntılı bilgi

Aksaray’da AVM’de Yangın: Bir Ölü, Sekiz Yaralı

Aksaray’da 5 katlı bir alışveriş merkezinin en üst katında kaynak yapılırken yangın çıktı. Alevler, itfaiye ekipleri tarafından güçlükle kontrol altına alınırken, bir kişi öldü, sekiz kişi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi