Hasta Yakını, Hastane Görevlilerine Bıçakla Saldırdı

Kayseri’de Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi’ne bir yakınını muayeneye getiren şahıs, sağlık personeline bıçakla saldırdı.

Ayrıntılı bilgi

Antalya’da Patlama, 2 Yaralı

Antalya’da serbest bölgedeki bir fabrikada basınçlı su tankının patlaması sonucu 2 kişi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

90 İşçi Hastanelik Oldu

Konya’da bir otel inşaatında çalışan 90 işçi, yedikleri yemekten zehirlendikleri şüphesiyle hastanede tedavi altına alındı.

Ayrıntılı bilgi

Çığ Düştü: 3 Sağlık Personeli Mahsur Kaldı

Van-Bahçesaray karayolunun çeşme mevkiinde çığ düşmesi sonucu mahsur kalan 3 sağlık personeli Bahçesaray tarafından gelen vatandaşlar ve ekipler tarafından kurtarılarak ilçeye götürüldü.

Ayrıntılı bilgi

Hastanede Skandal: İki Hemşire Kör Oldu

Elazığ Fırat Üniversitesi Hastanesi’nde akıl almaz bir olay yaşandı. İddiaya göre stajyer hemşirelere gece dinlenmeleri için Ultraviyole Işınla Sterilizasyon Odası’na yönlendirildi. Hemşireler, ‘ultraviyole ışığı’ gece lambası zannetti. Sabah gözlerinde görme kaybı ve kızarıkla kalkan hemşireler şoke oldu. Hemşire öğrencilerin okulları ve savcılık soruşturma başlattı.

Ayrıntılı bilgi

Üzerine Yıldırım Düşen Tarım İşçileri Hayatlarını Kaybetti

Adana’da portakal bahçesinde çalışırken üzerlerine yıldırım düşen 29 ve 58 yaşındaki iki tarım işçisi yaşamlarını kaybetti.

Ayrıntılı bilgi

Oğlunu Öldü Sanınca Doktoru Sopayla Dövdü

Aile hekiminin verdiği ilacın etkisiyle uyuyan 17 yaşındaki oğlunun öldüğünü sanan 48 yaşındaki baba, 62 yaşındaki aile hekimini sopayla dövdü.

Ayrıntılı bilgi

Çapa’daki İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Yangın

Hastanenin Acil Dahiliye binasının alt katında bulunan evrak deposundaki elektrik panosunda henüz belirlenemeyen bir nedenle saat 17:00 sıralarında yangın çıktı.

Ayrıntılı bilgi

Beyoğlu’nda Patlama

Beyoğlu Tepebaşı Evliya Çelebi Mahallesi’nde BEDAŞ’a ait elektrik indirici trafo merkezinde saat 14:00 sıralarında patlama oldu.

Ayrıntılı bilgi

Koca Şiddetine Engel Olmak İsteyen Doktora Bıçak

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’nde otomasyon görevlisi olan eşine şiddet uygulayan koca, kendisine engel olmak isteyen opr. doktoru boynu ve kolundan bıçakladı. Ameliyata alınan doktorun tedavisi sürüyor.

Ayrıntılı bilgi