Bursa’da Mobilya Fabrikası Küle Döndü

Bursa’nın İnegöl ilçesindeki mobilya sanayiindeki bir fabrika henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında küle döndü.

Ayrıntılı bilgi

Eşarbını Makineye Kaptıran Kadın Ölümden Döndü

Samsun’da eşarbını halı dokuma makinesine kaptıran Iraklı 17 yaşındaki çalışan, yanındakilerin müdahalesiyle ölümden döndü. Ağır yaralanan kadın, hastaneye kaldırıldı.

Ayrıntılı bilgi

Elektrik Akımına Kapılan İnşaat İşçisi Ağır Yaralandı

Muğla’nın Milas İlçesi’ndeki bir inşaatta çalışan 39 yaşındaki işçi, elindeki metal çatı oluğunun yüksek gerilim hattına temas etmesiyle akıma kapılıp ağır yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Silivri’de Korkutan Fabrika Yangını

Silivri’de sabaha karşı elyaf ve mantolama fabrikasında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek büyümesini önledi.

Ayrıntılı bilgi

Samsun’da Çöp Kamyonunda Patlama: 2 İşçi Yaralı

Samsun’un Vezirköprü İlçesi’nde, kimyasal nitelikteki atıkların yol açtığı patlama sonucu çöp kamyonundan düşen 2 temizlik işçisi yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

İşçilerin Kaldığı Konteynerde Yangın: 1 Ölü, 1 Yaralı

İstanbul Aranavutköy’de büyükbaş hayvancılık üzerine faaliyet gösteren bir işletmede işçilerin kaldığı konteynerde çıkan yangında 1 kişi ölürken 1 kişi de yaralandı.

Şanlıurfa’da Beton Mikseri Devrildi, Sürücü Yaralandı

Şanlıurfa’da, virajda savrulup devrilen beton mikserinin 46 yaşındaki sürücüsü, araçta sıkışıp yaralandı. Sürücü, itfaiye ekiplerinin 1 saatlik çalışmasıyla çıkarılarak hastaneye götürüldü.

Ayrıntılı bilgi

Metal Fabrikasında Kum Kazanına Düşen İşçi Hayatını Kaybetti

Kayseri’de, çalıştığı metal fabrikasında dengesini kaybederek kum kazanına düşen 62 yaşındaki işçi yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

Gümüşhane’de Elektrik Akımına Kapılan İşçi Yaşamını Yitirdi

Gümüşhane’de Harşit Çayı kenarında bir vatandaşa ait evin havuzunda çalışma yaparken meydana gelen iş kazasında elektrik akımına kapılan bir işçi yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

Minareden Düşen İmam Ağır Yaralandı

Kastamonu’da tamir için çıktığı minareden düşen cami imamı ağır yaralandı.

Ayrıntlı bilgi