Asansörle Duvar Arasına Sıkışan İşçi Öldü

Gaziantep’te, metal fabrikasında işçi olarak çalışan 42 yaşındaki işçi, yük asansörü ile duvar arasında sıkışarak yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

Otomobil Asfalt Çalışması Yapan İşçilere Çarptı: 2 Ölü, 2 Yaralı

İstanbul’da D-100 Karayolu Bahçelievler yan yolda asfalt çalışması yapan görevlilere arkadan gelen otomobil çarptı. Feci kazada asfalt kamyonu ile otomobil arasında sıkışan 2 işçi öldü; 2 işçi de yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Kolunu Yem Kırma Makinesine Kaptıran İşçi Öldü

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde büyükbaş hayvan çiftliğinde bulunan yem kırma makinasına kolunu kaptıran 35 yaşındaki işçi hayatını kaybetti.

Ayrıntılı bilgi

Mevsimlik İşçi Trafik Kazası: 5 Ölü, Çok Sayıda Yaralı

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan otobüsün tırla çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Tekstil Atölyesinde Yangın: 2 İşçi Hayatını Kaybetti

Gaziantep’te, bir tekstil atölyesinde çıkan yangında 2 işçi öldü, dumandan etkilenen çok sayıda işçi ise hastaneye kaldırıldı.

Ayrıntılı bilgi

İşçi Toprak Altında Kaldı, Sesini Yoldan Geçen Postacı Duydu

Beyoğlu’nda bulunan bir inşaattın önünde yapılan kazı çalışması sırasında toprak kayması meydana geldi.

Ayrıntılı bilgi

Tarsus’ta Elektrik Trafosu Patladı: 1 Ağır Yaralı

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde, elektrik trafosunda tamir çalışması yapıldığı sırada meydana gelen patlamada 24 yaşındaki TEDAŞ işçisi yanarak ağır yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Hastanede Bıçaklı Saldırı Güvenlik Kamerasında

Mersin’in Tarsus Devlet Hastanesi’ne tansiyonunu ölçtürmeye gelen 30 yaşındaki bir kişi, kendisiyle yeterince ilgilenilmediğini öne sürerek acil servisteki sağlık çalışanlarına bıçakla saldırmaya kalkıştı. Güvenlik kameralarınca da saniye saniye kaydedilen olayda, arkadaşı tarafından engellenen kişi, polis tarafından gözaltına alındı.

Ayrıntılı bilgi

Bahçelievler’de Patlama: 1 Ölü, 4 Yaralı

Bahçelievler’de Türkiye Elektrik Üretim İletim A.Ş. (TEAŞ) Trakya Şebeke İşletme Grup Müdürlüğü’ndeki trafo patladı. Patlamada 1 TEAŞ personeli öldü, 4 kişi de yaralandı.

Ayrıntılı bilgi

Ankara’da Methanol Yüklü TIR Devrildi

Ankara-Konya Karayolu Gölbaşı İlçesi girişinde devrilen metanol yüklü TIR, AFAD ekiplerini alarma geçirdi.

Ayrıntılı bilgi