İzmir’de Özel Bir Taş Ocağında Patlatma Sırasında 1 İşçi Öldü

İzmir’in Bergama İlçesi’ndeki özel bir taş ocağında çalışan 39 yaşındaki patlatma personeli, dinamitle patlatma yapığı sırada kopan ve kafatasına savrulup isabet eden kaya parçası sonucu yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

Adana’da 2 İşçi Elektrik Akımına Kapılarak Öldü

Adana’da iki direk arasındaki hatta bakım yapan 2 işçi akıma kapıldı. Elektrik dağıtım şirketi adına sözleşmeli olarak çalışan işçilerden biri olay yerinde, arkadaşı ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Ayrıntılı bilgi

Elazığ’da Korkutan Fabrika Yangını

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’ndeki salça fabrikasında çıkan yangın paniğe neden oldu.

Otoyol Çalışmasında Dinamit Patlatırken 1 İşçi Öldü

İstanbul-İzmir Otoyolu’nun, Manisa’nın Soma İlçesi’nden geçecek bölümünde yürütülen çalışmalarda, 3 gün önce işe başlayan 38 yaşındaki işçi, dinamit patlatılması sırasında göçük altında kalarak öldü.

Ayrıntılı bilgi

Manisa’da İnşaattan Düşen İşçi Öldü

Manisa’da dengesini kaybederek çalıştığı yerden aşağıya düşen inşaat işçisi öldü.

Ayrıntılı bilgi

Denizli’de Tarihi Kaleiçi Çarşısı’nda Yangın

Denizli’de tarihi Kaleiçi Çarşısında bir giyim mağazasında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri mağazanın kepenklerini kırıp, içeriye girerek yangını büyümeden söndürdü.

Marmaray’da Elektrik Akımına Kapılan İşçi Hayatını Kaybetti

Marmaray’da sabah saatlerinde “teknik arıza” açıklaması yapılarak durdurulan seferlerin gerçek nedeninin iş cinayeti olduğu ortaya çıktı. Marmaray’daki su sızıntısına müdahale etmek için görevlendirilen işçinin, elektrik akımına kapılarak hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Ayrıntılı bilgi

İnşaat Temelinde Göçük Altında Kalan 2 İşçi Yaralandı

İzmit’te, inşaat temel kazısında 2 işçi çöken toprak yığınının altında kaldı. İşçilerden biri arkadaşlarının yardımıyla, diğeri ise itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Yaralanan 2 işçi tedavi altına alındı.

Ayrıntılı bilgi

Bursa Metrosunda Trafo Patladı

Bursa’da metro istasyonunda trafo patladı. Patlama panik yaşanmasına neden olurken, arıza 15 dakika sonra giderildi.

Ayrıntılı bilgi

Tekstil Fabrikasında Yangın

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’ndeki bir tekstil fabrikasının boyahanesinde yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye personelinin müdahale ettiği yangın, kontrol altına alınarak söndürüldü.

Ayrıntılı bilgi